DRUHOWIE OSP TUREK NA MECZACH TURA

W ostatnim tygodniu Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego „Tur 1921” Turek zawarł porozumienie z Zarządem Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku, w sprawie pomocy przy zabezpieczeniu meczów piłkarskich. Druhowie będą zabezpieczać porządek publiczny podczas meczów seniorów naszego Klubu. Wśród druhów jest wielu kibiców naszego zespołu i byłych piłkarzy Klubu, ponadto OSP Turek posiada własną drużynę piłki nożnej, która na lokalnej arenie wygrywa wiele turniejów.

Mecze rozgrywane na stadionie 1000-lecia w Turku nie są imprezą masową, ale koniecznym jest posiadanie służb porządkowych, w czym od najbliższego meczu pomagać będą nasi druhowie. Przypominamy o zakazie wnoszenia na stadion alkoholu, materiałów pirotechnicznych, niebezpiecznych narzędzi itd.

Cieszymy się z rozpoczętej współpracy z kolejnym Stowarzyszeniem z naszego terenu i wierzymy, że przyniesie ona korzyści dla naszych organizacji.