Firma Alusta sponsorem Tura 1921 Turek.

Miło nam poinformować iż firma ALUSTA z siedzibą w Poznaniu, która specjalizuje się w modernizacjach, przebudowach oraz remontach torowisk kolejowych i tramwajowych oraz budownictwie kubaturowym została nowym sponsorem Tura 1921 Turek.
Firma ALUSTA zakupiła sprzęt sportowy dla drużyny trampkarza młodszego Tura 1921 Turek. Każdy z trenujących zawodników zespołu kategorii C2 otrzymał strój meczowy i treningowy, dres, ortalion oraz koszulkę polo. Młodzi turkowianie zaprezentują się w nowych strojach już w najbliższą niedziele, wtedy to podejmą drużynę Orła Grzegorzew w ramach 12 kolejki ligowej trampkarza młodszego. Początek spotkania o 11:00. Serdecznie dziękujemy firmie ALUSTA za zakupienie ekwipunku sportowego dla naszej drużyny a wszystkich kibiców zapraszamy na niedzielne spotkanie.