HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA WOŚP

W niedzielę 15 stycznia 2017 roku na hali w Słodkowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej zorganizowany przez Stowarzyszenie Edukacja, Kultura, Sport. Środki zebrane podczas turnieju zostały przekazane na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W turnieju wzięło udział 10 drużyn, w tym MKS Tur 1921 Turek. Turniej podzielono na dwie grupy po 5 zespołów. W I grupie zwyciężyli nasi zawodnicy a drugie miejsce zajął zespół Gminy Turek. W drugiej grupie awans do półfinałów wywalczyły zespoły z Kawęczyna i Profesorki. Półfinały okazały się bardzo wyrównane i o awansie do finałów zdecydowały rzuty karne. Do finału awansowały zespoły MKS Tur 1921 Turek oraz Profesorki, a o III miejsce walczyły zespoły Kawęczyna i Gminy Turek. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z Kawęczyna, a finał wygrał zespół MKS Tur 1921 Turek. Głównym celem turnieju była dobra zabawa oraz możliwość wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Dariusz Brzostowski, Kacper Płoszka, Kuba Młynarski, Tomasz Kasierski, Patryk Poszwa, Konrad Kubiak, Michał Banasiak, Jakub Dudek. Zespół poprowadził Kierownik Klubu Łukasz Zych.  Dodatkowo Jakub Dudek został najlepszym zawodnikiem turnieju, a Konrad Kubiak najlepszym strzelcem.