KADRA KOZPN ROCZNIK 2000

Kadra Konińskiego OZPN rocznik 2000 została zaproszona na turniej piłki nożnej Orlik Cup 2013 w Miłosławiu, organizowany przez Klub Sportowy MLKS Orlik Miłosław. Specjalnie na ten turniej kadrę KOZPN będą reprezentowali wyselekcjonowani zawodnicy z rocznika 2000, którzy m.in wystąpili 13 listopada w test meczu w Kleczewie. Turniej odbędzie się 7 grudnia w Miłosławiu.

Na turniej został zaproszony zawodnik MKS Tur 1921 Turek Eryk Adamek, któremu gratulujemy powołania.

Wyjazd z Konina, spod Hali Rondo ul. Aleje 1 Maja 1a , zbiórka godz. 8.15, powrót około godz. 16.00. Zawodnicy muszą posiadać aktualne badania lekarskie, buty, ochraniacze, picie, kanapki.Wyjazd zawodnika należy potwierdzić telefonicznie do dnia 29 listopada pod numerem 692-830-718 u koordynatora Marcina Woźniaka.