Kolejna wygrana Tura

W meczu wyjazdowym nasza drużyna zmierzyła się z drużyną Polonia Golina. Mecz od pierwszych minut był bardzo emocjonującym widowiskiem, jedna jak i druga drużyna ostro walczyła, Tur miał wiele okazji do strzelenia gola jednak gospodarze skutecznie bronili ataki Tura. W 32 minucie Damian Bąkowski został sfaulowany w polu karnym przeciwnika, sędzia podyktował 11 którą skutecznie wykorzystał Bartosz Grabowski. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1.

Na drugą połowę nasi zawodnicy wyszli bardziej zmotywowani i na okrągło atakowali bramkę gospodarzy, było wiele okazji do strzelenia gola jednak bramkarz gospodarzy skutecznie czytał nasze akcję broniąc niemal każdy strzał. W 80 minucie drużyna gospodarzy obejrzała dwie czerwone kartki zespół grał w 9 jednak mecz zakończył się wynikiem 0:1 dla Mks „Tur1921” Turek.

Bramki dla tura:

32’ Bartosz Grabowski (karny)

Żółte kartki dla Tura:

17’ Tomasz Płoszka

53’ Rafał Pietraszek

61’ Zbigniew Kowalski