Kolejne wzmocnienia MKS Tur 1921

Miejski Klub Sportowy "Tur 1921" Turek stara się maksymalnie wykorzystać okienko transferowe, wzmacniając się kolejnymi młodymi zawodnikami z naszego terenu. Poprzednio przedstawialiśmy Piotra Bieńka, Macieja Malińskiego, Beniamina Trzepacza. Teraz oficjalnie przedstawiamy kolejnych dwóch zawodników, którzy wniosą bardzo dużo do naszego zespołu, są nimi Michał i Szymon Ignaczakowie. Bracia bliźniacy w tym roku kończą 20 lat i grają na pozycjach obrońca - pomocnik oraz pomocnik - napastnik. Michał oraz Szymon mimo młodego wieku, mogą poszczycić się dość bogatym CV, jeśli chodzi o grę w dobrych klubach piłkarskich. Występowali m.in. we Włókniarzu Zgierz, Pogoń Zduńska Wola, Olo Władysławów, Górnik Konin, Calisia Kalisz, Włókniarz 1925 Kalisz. Ostatnim klubem w jakim występowali nasi bliźniacy to Wicher Dobra.  Wierzymy, że wniosą oni dużo pozytywnej energii do naszego zespołu. Wkrótce kolejne informacje dot. wzmocnień naszego zespołu. Chcąc liczyć się w grze o utrzymanie w IV lidze, trener Dawid Jóźwiak stara się jak najlepiej dobrać skład naszego zespołu, aby zawodnicy na ławce rezerwowych dorównywali umiejętnościami kolegom z pierwszego składu, co spowoduje większą rywalizację.