Kolejne zwycięstwo Młodzika starszego

Zawodnicy młodzika starszego 19.09.2015 rozegrali swoje kolejne spotkanie ligowe z rówieśnikami z Kramska. Ostatnio rywale przegrali z Górnikiem Konin, aż 12-0 i w tym spotkaniu było widać że nastawili się zdecydowanie na grę defensywną. Ustawili się całym zespołem i starali się tylko przeszkadzać naszym piłkarzom. W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie kilka doskonałych sytuacji 100% ale wykorzystaliśmy tylko jedną. Bramkę dla Tura zdobył Eryk Jurkiewicz po podaniu Jakuba Dłoniaka. W przerwie na boisku pojawił się Patryk Mądrachowski który wniósł dużo ożywienia na prawej stronie. Na listę strzelców wpisał się Jakub Dłoniak, a minute później Patryk Mandrachowski. Spotkanie zakończył o się wynikiem 3-0.