KOLEJNY NOWORODEK W REPREZENTACJI MKS TUR 1921 TUREK

W ostatnim czasie w rodzinach zawodników i trenerów naszego Klubu przybyło nowych członków. Najpierw Robertowi Bąkowskiemu urodziła się córeczka Jaśmina, ostatnio na świat przyszedł Franiu Jóźwiak a w piątek Lucynie i Damianowi Bakowskim urodził się synek Tymon. Rodzice jeszcze w niedziele byli na turnieju Zina Cup i Tymon słysząc taką wspaniała atmosferę, pewnie chciał jak najszybciej zobaczyć co tu się działo. Rodzicom gratulujemy ślicznego synka.

Patrząc na ilość urodzeń w ostatnim roku nie musimy się chyba obawiać, że braknie zawodników w naszym Klubie, a ponadto starsi zawodnicy muszą czuć oddech na plecach ich następców.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla rodziców, jak najwięcej przespanych nocy i tylko samych uśmiechów.