LMKS Czarni Brzeźno – MKS TUR 1921 Turek 1 : 1

LMKS Czarni Brzeźno – MKS TUR 1921 Turek   1 : 1

Od remisu zaczęła rozgrywki drużyna Młodzika starszego, mecz rozgrywany w Brzeźnie zakończył się wynikiem 1:1, a autorem jedynej bramki dla Tura był Piotr Kubka.

W pierwszej połowie mecz był wyrównany lecz to gospodarze pierwsi zdobyli bramkę po błędzie całej obrony Tura. Po chwili stan meczu wyrównał Piotr Kubka, który zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego. Po przerwie to zawodnicy z Turku byli stroną przeważającą i częściej atakowali bramkę przeciwnika. Szczęścia brakło rozgrywającemu dobre zawody Nikodemowi Marciniakowi, który trafił w słupek. Mimo kilku dogodnych okazji w końcówce mecz zakończył się podziałem punktów.

Skład drużyny: Szymon Klecha, Miłosz Maciejewski (kpt), Filip Kurek, Mateusz Borowski, Nikodem Marciniak, Adam Oleksy, Igor Pichłacz, Piotr Kubka, Mateusz Romke oraz Eryk Pawlak, Jakub Skopiński, Jakub Kotoński, Norbert Jacaszek, Aleksander Robak, Szymon Nowak