Malanów CUP U-16

W dniu 18 stycznia 2013 roku hali sportowej w Malanowie odbył się Turniej Piłki Halowej Malanów Cup U-16. Bardzo dobrze poradził sobie MKS Tur 1921 Turek zajmując pierwsze i czwarte miejsce.

Zapraszamy do zakładki GALERIA.

Kliknij WIĘCEJ ->

W turnieju wzięło udział 3 kluby sportowe wystawiające po 2 zespoły, były to MKS Tur 1921 Turek, Grom Malanów oraz Orzeł Kawęczyn. Zespoły podzielono na dwie grupy w których:

GRUPA I

MKS Tur 1921 Turek I

Orzeł Kawęczyn I

Grom Malanów II

GRUPA II

MKS Tur 1921 Turek II

Orzeł Kawęczyn II

Grom Malanów I

W pierwszym spotkaniu turnieju zespół MKS Tur 1921 Turek I pokonał drużynę Orła Kawęczyn I 2-0, po bramkach Beniamina Trzepacza. Drugi mecz tej samej grupy pomiędzy Orłem I a Gromem II zakończył się zwycięstwem gości 6-1. W ostatnim meczu tej grupy Tur 1921 I wygrał z Gromem II 6-0. Bramki dla Tura zdobyli Patryk Muszyński, Krystian Przybylak x2, Michał Szwedzki x2 i Beniamin Trzepacz.

1. MKS Tur 1921 Turek I 6 pkt 8-0
  2. Orzeł Kawęczyn I 3 pkt 6-3
  3. Grom Malanów II 0 pkt 1-12

Zmagania w grupie II rozpoczęły się od pojedynku MKS Tur 1921 Turek II – Orzeł Kawęczyn II. Tur nie dał szans rywalom i wygrał 12-1 po czterech bramkach Norberta Pantachowicza i Patryka Grucy. Po jednym trafieniu dołożyli także Tomasz Krzysztoforski, Mateusz Kamiński, Cezary Nizołęcki oraz Adam Kostrzewski. W kolejnym meczu Grom Malanów I pokonał Orła II 11-0. W meczu decydującym o pierwszym miejscu w grupie Grom I pokonał drużynę Tura 4-0.

1. Grom Malanów I 6 pkt 15-0
  2. MKS Tur 1921 Turek II 3 pkt 12-5
  3. Orzeł Kawęczyn II 0 pkt 1-23

W pierwszym meczu półfinałowym doszło do bratobójczego pojedynku pomiędzy obiema drużynami MKS Tur 1921 Turek. Pierwszy zespół okazał się jednak lepszy i zwyciężył 6-0. Bramki dla zwycięskiej drużyny zdobyli Michał Szwedzki x3, Krzysztof Młynarczyk x2 i Patryk Muszyński. W drugim spotkaniu o finał turnieju spotkali się Grom Malanów I i Orzeł Kawęczyn I. Drużyna Orła wygrała to spotkanie 1-0 i awansowała do finału.

W meczu o 3 miejsce gospodarze podejmowali MKS Tur 1921 Turek II. Drużyna z Turku nie dała rady rywalowi i uległa 4-2. Bramki dla MKS Tur 1921 Turek II zdobyli Cezary Nizołęcki i Norbert Pantachowicz.

W finale nasz zespół nie dał żadnych szans drużynie Orła Kawęczyn I i zwyciężył 9-0. Aż 5 bramek w tym spotkaniu zdobył Król Strzelców Michał Szwedzki. Pozostałe bramki strzelili Patryk Muszyński x2, Beniamin Trzepacz i Krystian Przybylak. Dodajmy, że MKS Tur 1921 Turek I nie stracił żadnej bramki w 4 meczach, zdobywając 23 bramki.

Dwóch zawodników MKS Tur 1921 Turek I zdobyło indywidualne wyróżnienia. Wspomniany już Michał Szwedzki z 10 bramkami został Królem Strzelców, natomiast Mateusz Pawlak nie dając się ani razu pokonać w 4 spotkaniach zdobył statuetkę dla Najlepszego Bramkarza Turnieju. Najlepszym Zawodnikiem został zawodnik Grom Malanów I Zbigniew Kowalski.

MKS Tur 1921 Turek I: Mateusz Pawlak - Hubert Tomczyk, Patryk Przybylak, Krystian Przybylak, Kuba Młynarski, Przemysław Kaczmarek, Adam Kostrzewa, Krzysztof Młynarczyk, Beniamin Trzepacz, Michał Szwedzki

MKS Tur 1921 Turek II: Kamil Skoczylas - Konrad Krótkiewicz, Patryk Gruca, Jakub Kowalski, Cezary Nizołęcki, Tomasz Krzysztoforski, Mateusz Kamiński, Patryk Winiarski, Norbert Pantachowicz, Adam Kostrzewski