MGKS "TUR 1921" TUREK WSPIERAŁ WOŚP

W dniu 14 stycznia 2018 roku prawie cała Polska brała udział w 26 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Także Miejsko- Gminny Klub Sportowy "Tur 1921" Turek uczestniczył w tym finale. W godzinach rannych nasz Klub uczestniczył w Charytatywnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Słodkowie, organizowanym przez Stowarzyszenie "Edukacja Kultura Sport". Zespół w składzie: Bartek Grabowski, Dariusz Brzostowski, Piotr Bieniek, Rafał Pietraszek, Daniel Błaszczyk, Jakub Dudek, Jakub Lament, Kacper Majcherek oraz Łukasz Zych Kierownik Klubu, drugi rok z rzędu pokonał wszystkich rywali, wygrywając cały turniej. W turnieju przede wszystkim liczyła się dobra zabawa oraz możliwość wsparcia WOŚP.

Dodatkowo Tur 1921 przekazał dużą, ręcznie malowaną  bombkę z logo naszego Klubu, którą wylicytowała prywatna osoba, przekazując kwotę 400 zł!!!. Dziękujemy w imieniu całego Klubu. Cieszymy się, że mogliśmy wspomóc WOŚP i już czekamy na 27 Finał.