Minimalna przegrana Młodzików w Słupcy

W dniu 22.04 drużyna młodzika starszego, naszego klubu wybrała się do Słupcy aby w ramach rozgrywek ligowych zmierzyć się z tamtejszym SKP. Zdecydowanym faworytem spotkania byli gospodarze którzy są vice liderem ligi, a na wiosnę w pierwszych 4 meczach odnieśli komplet zwycięstw a ich bilans bramkowy wynosił 22:0. Zawodnicy Tura z szacunkiem do przeciwnika lecz bez żadnego strachu przystąpili do meczu. Cały mecz miał podobny przebieg. Gra toczyła się głównie w środku boiska a największe zagrożenie oba zespoły stwarzały sobie po stałych fragmentach gry. Do przerwy to jednak zespół z Turku miał lepsze okazje do strzelenia bramki, niestety żadnej z sytuacji nie udało zamienić się na gola. Najbliżej zdobycia bramki był Szymon Warzych który uderzył w poprzeczkę. Po przerwie gra dalej była bardzo wyrównana jednak nie obfitowała już w tak dużą ilość sytuacji jak pierwsza. Niestety w 40 minucie tracimy bramkę po rzucie rożnym. Bramka strzelona przez SKP okazała się decydująca i mecz zakończył się porażką Tura 1:0. Po raz kolejny nasza drużyna była wspierana przez liczną grupę rodziców którzy przez cały mecz dopingowali nas zespół. Po meczu drużyna wybrała się na obiad, który zafundowała drużynie firma TRANSDAWIDOR państwa Dąbkowiskich za co serdecznie dziękujemy. Kolejne spotkanie zespół młodzika starszego rozegra 29.04 w Kole.

SKP Słupca - MGKS TUR 1921 Turek 1:0 (0:0)