MKS Tur (Młodzik Młodszy) - Wicher Dobra (Młodzik Młodszy) 13:4

Początek spotkania mógł się podobać, piłkarze obu drużyn stworzyli wiele ciekawych akcji, zawodnicyszybko przemieszczali między bramkami. Drużyna Tura wyszła jakopierwsza na prowadzenie. Po kilku minutach był remis, i w pewnym momencie wynik zatrzymał się na stanie 3:3. Potem drużyna z Dobrej nie stwarzała sobie okazji i na boisku dominował Tur.

Należy podkreślić świetną współpracę Adama Kąciaka, Szymona Walczaka, Gabriela Baznera i Miłosza Łukasika,którzy stwarzali sytuacje dla partnerów lubsami kończyli akcje. Dużo pracy na boisku wykonał Patryk Jaśkiewicz,któryzawsze daje z siebie wszystko i pracuje dla drużyny. Kolejny świetny mecz

zagrał Robert Krawiec. Nie popełniał błędów w obroniei coraz lepiej w jego wykonaniu wyglądałorozegranie piłki z partnerami. Nie odpuszczał w żadnej sytuacji, walczył o każdą piłkęi to naprawdę jest godne podkreślenia.Bartosz Stasiak miał ciężką przeprawę na początkumeczu gdyż dwójkanapastników z Dobrej sprawiaławiele problemów całej linii obrony, lecz zminuty na minutę Bartek i cała drużyna świetnie odbierała piłki i po odbiorze dogrywała je najczęściej na skrzydłado Mateusza Ubysza lub Marcela Wojciechowskiego, którzy ogrywaliprzeciwników i posyłali podania do napastników.

Oto wypowiedź trenera Dawida Jóźwiaka po meczu:

"Gratuluję mojej drużynie zwycięstwa,zdobytych goli i tego że po każdym widać było u nich chęć zdobycia nastepnego. Pragnępodziękowaćpaństwu Walczakom, Stasiakom, Ubyszom,Wojciechowskim, Łukasikomza transport,atakże władzom klubuz Dobrej za świetnie przygotowane boisko."

Sobota, 17 sierpnia 2013 r. , boisko w Dobrej, godz. 14:00

MKS Tur 1921 Turek Młodzik Młodszy – Wicher Dobra Młodzik Młodszy 13:4

Skład: Chojnacki Patryk, Jaśkiewicz Patryk, Kąciak Adam, Stasiak Bartosz, Łukasik Miłosz,Bazner Gabriel, Krawiec Robert, Ubysz Mateusz, Wojciechowski Marcel, Molka Damian,Ćwikliński Bartosz, Walczak Szymon

Bramki: Ubysz Mateusz