Młodzik młodszy na turnieju „Termy Cup”.

W sobotę 4-go lutego drużyna młodzika młodszego udała się do Uniejowa, aby wziąć udział w turnieju „Termy Cup”. Oprócz naszej drużyny , w turnieju występowały m.in. takie zespoły jak: Widzew Łódź, ŁKS Łódź, Sokół Aleksandrów Łódzki czy Oranje Konin co świadczy o tym, jak mocno obsadzone były te rozgrywki.

Organizatorzy podzielili 20 drużyn biorących udział na cztery, pięciozespołowe grupy. Tur trafił do grupy „A”, jego rywalami byli: UKS RAPS Radomsko, UAF Termy Uniejów (gospodarz), Sokół Aleksandrów Łódzki oraz CHKS Łódź.

Wyniki naszego zespołu:

MKS TUR 1921 TUREK - UAF Termy Uniejów 0:4

MKS TUR 1921 TUREK - UKS RAPS Radomsko 0:2

MKS TUR 1921 TUREK - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:4

MKS TUR 1921 TUREK - CHKS Łódź 0:2

Te rezultaty nie pozwoliły naszej drużynie awansować do dalszego etapu turnieju, a ostatni mecz, który rozegraliśmy tego dnia miał wyłonić miejsca 17-20. Naszym przeciwnikiem była drużyna Dąbroczanki Pępewo, która nie dając nam szans zwyciężyła 5:0. Ostatecznie nasz zespół zajął 19 miejsce i na długo przed zakończeniem turnieju wrócił do Turku (stąd niewiadomo jak potoczyły się dalsze losy rozgrywek).

Skład:

Filip Jarek

Wiktor Olejnik

Karol But

Kacper Mruk

Kacper Chojnacki

Adam Zioła

Cyprian Oleksy

Kacper Chruściński

Piotr Ubysz

Szymon Warzych

Bartosz Wojtkowiak

Eryk Kosakowski

Podsumowując, nie był to udany turniej dla naszego zespołu. Inne drużyny prezentowały wyższe umiejętności taktyczne oraz techniczne, co poskutkowało słabą lokatą Tura. Naszych zawodników jednak należy pochwalić za zaangażowanie i zostawienie serca na boisku oraz godne reprezentowanie klubu na arenie ogólnopolskiej.

Dziękujemy zarządowi klubowemu za możliwość wzięcia udziału w turnieju, oraz rodzicom zawodników, którzy pomogli trenerowi w prowadzeniu naszej drużyny.