Młodzik Starszy po dwóch Turniejach

Młodzik Starszy po dwóch Turniejach organizowanych przez KKS Kalisz oraz KOZPN Konin

31.01.2015r. Hala Malanów organizator KKS Kalisz. Zespół zajął 4 miejsce wygrywając dwa spotkania i przegrywając również dwa mecze.

Kadra:

Skoczylas Jakub, Chojnacki Patryk, Bazner Gabriel, Walczak Szymon, Bednarek Kacper, Ćwikliński Bartosz, Frątczak Bartosz, Jaśkiewicz Patryk, Łożyński Bartosz, Molka Damian, Krzyżostaniak Kacper

Tur 1921 Turek – Błękitni Owińska 3:2 ( Ćwikliński Bartosz, Bazner Gabriel x2 )

KKS Kalisz I - Tur 1921 Turek 1:0

Tur 1921 Turek – KKS Kalisz 6:3 ( Walczak Szymon x2, Bazner Gabriel x2, Jaśkiewicz Patryk, Ćwikliński Bartosz)

Grom Malanów - Tur 1921 Turek 1:0

1. Błękitni Owińska
  2. KKS Kalisz I
  3. Grom Malanów
  4. Tur 1921 Turek
  5. KKS Kalisz II

01.02.2015r. Hala Rondo Konin organizator KOZPN Konin. Zespół zajął 5 miejsce wygrywając 3 spotkania i przegrywając dwa mecze.

Kadra:

Skoczylas Jakub, Chojnacki Patryk, Bazner Gabriel, Walczak Szymon, Bednarek Kacper, Dybus Michał, Kurzawa Jakub, Rybak Paweł, Łukasik Miłosz, Stasiak Bartosz, Kąciak Adam

LKS Ślesin - Tur 1921 Turek 0:1

Tur 1921 Turek – Wicher Dobra 6:0 ( Kąciak Adam x2, Bazner Gabriel, Jakub Kurzawa, Rybak Paweł, samobójcza)

Tur 1921 Turek – Olimpia Koło 5:1 ( Kąciak Adam x3, Łukasik Miłosz, Jakub Kurzawa)

Górnik Kłodawa - Tur 1921 Turek 2:1 ( Łukasik Miłosz)

1. LKS Ślesin
  2. Górnik Konin I
  3. Cienin Zaborny
  4. Górnik Kłodawa
  5. Tur 1921 Turek
  6. Olimpia Koło
  7. LKS Zjednoczeni Rychwał
  8. Górnik Konin II
  9. Wicher Dobra

Rozegraliśmy dwa turnieje w jeden weekend, tak aby zawodnicy którzy trenują mogli zagrać. Ogromne podziękowania dla rodziców, dzięki którym mogliśmy brać udział w tych turniejach. Szczególnie chce podziekować panu Bednarkowi, Kąciakowi, Łukasikowi i Dybusowi.

Dawid Jóźwiak