Młodzik starszy wygrywa z Oranje Konin

Pierwszy mecz rundy wiosennej młodzik starszy rozegrał w sobotę 2 kwietnia na stadionie w Turku. Tur podejmował rywala z górnej części tabeli Oranje Konin. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 1-1 więc spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie.

Mecz był bardzo wyrównany i obie drużyny stworzyły sobie kilka okazji do zdobycia gola, ale to Tur po pięknej akcji wyszedł na prowadzenie. Filip Budka doskonale wyłożył piłkę Szymonowi Janickiemu, a ten mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce. W końcówce pierwszej połowy Filip Budka uderzył z za pola karnego, a piłka poszybowała w samo okienko bramki.

W drugiej części meczu goście zdołali zdobyć gola, ale tego dnia to było wszystko, na co ich było stać. Nasz zespół odniósł pierwsze zwycięstwo w tym roku.

D. Brzostowski