Nagrody KOZPN

Podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczego Miejskiego Klubu Sportowego "Tur 1921" Turek, które miało miejsce w dniu 30 czerwca 2016 roku, za zaangażowanie i wkład włożony w promowanie piłki nożnej, wyróżniono członków naszego Stowarzyszenia. Brązowymi Odznakami Honorowymi Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Koninie zostali wyróżnieni: Artur Banasiak Wiceprezes, Waldemar Łukasik Wiceprezes, Jarosław Stasiak Sekretarz oraz członkowie Zarządu Mariusz Mielczarek i Arkadiusz Lempach. Dodatkowo Brązową Odznaką został uhonorowany Grzegorz Dybus, członek Stowarzyszenia, który od kilku lat czynnie uczestniczy w pracach Klubu, pomaga w organizacji imprez, wspiera nasz Klub w bardzo szerokim zakresie. Odznaczenia osobiście wręczył Prezes KOZPN Grzegorz Pietrzak. Gratulujemy naszym kolegom, licząc na dalsze zaangażowanie i sukcesy.