Obóz seniorów w Uniejowie i dwa mecze sparingowe

Od piątku 23 lutego zespół seniorów MGKS Tur 1921 Turek udaje się na 3 dniowy obóz szkoleniowy do Uniejowa. Zawodnicy będą przebywać w Gościńcu nad Wartą i korzystać będą z obiektów im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie. Pierwszego dnia, w piątek od godz. 10.30 zespół odbędzie trening na sztucznej nawierzchni. Popołudniu mecz sparingowy, a wieczorem odnowa na Termach Uniejów. Drugi dzień to dwa treningi, a w niedziele kolejny mecz sparingowy. Po sparingu zawodnicy wracają do domu. Wszystkich kibiców zapraszamy na mecze sparingowe seniorów Tura. W piątek 23.02.2018 o godz.18.00 w Uniejowie zagramy z Kujawianką Izbicą Kujawską 2 miejsce w 4 lidze Kujawsko-Pomorskiej. Natomiast w niedziele 25.02.2018 o godz.10.00 w Uniejowie z ŁKS II Łódź kl. okręgowa Łódź 9 miejsce. Serdecznie zapraszamy.