zamknij reklamę

Podsumowanie rundy jesiennej Trampkarzy młodszych

Podsumowanie rundy jesiennej Trampkarzy młodszych

Drużyna Trampkarza Młodszego prowadzona przez trenera Dariusza Brzostowskiego w sezonie 2016/2017 rozegrała osiem meczów, z czego cztery spotkania zakończyły się zwycięstwem Tura, dwa razy nasz zespół podzielił się punktami i dwa razy musiał uznać wyższość rywali. W sumie Trampkarze zajęli 5 miejsce w ligowej tabeli, strzelili 29 bramek w tym stracili tylko 9. Najlepszym strzelcem naszej drużyny jest Patryk Mądrachowski, który zdobył 8 goli w ośmiu meczach, sześć bramek zdobył Jurkiewicz Eryk.

MKS TUR 1921 TUREK GÓRNIK WIERZBINEK 2 : 0

ZNICZ Władysławów MKS TUR 1921 TUREK 0 : 9

ORANJE SPORT KONIN MKS TUR 1921 TUREK 1 : 1

MKS TUR 1921 TUREK KASZTELANIA Brudzew 2 : 2

GROM Malanów MKS TUR 1921 TUREK 2 : 7

ORZEŁ Grzegorzew MKS TUR 1921 TUREK 0 : 1

OLIMPIA Koło MKS TUR 1921 TUREK 2 : 0

MKS TUR 1921 TUREK MEDYK Konin 1 : 2

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij