Raport z obozu

We wtorek na obozie sportowym nasze zespoły trampkarza młodszego i młodzika młodszego rozegrały spotkania kontrolne, obie drużyny zmierzy się z piłkarzami z Akademii Funball z Kluczborka. Młodzik mł. rozgromił przeciwnika, aż 13-0. Pięć bramek w tym meczu zdobył Szymon Gapsa. W drugim meczu trampkarz również wygrał wysoko 11-0, najlepszym zawodnikiem w tym meczu był Oskar Brzostowski zdobywca czterech goli.

Zawodnicy mieli możliwość również spróbować szczęścia poszukać złota w strumieniu płynącym przy ośrodku oraz wysłuchać kilku ciekawych opowieści związanych z płukaniem złota. Po kolacji został rozegrany turniej piłki plażowej, w zawodach wzięło udział sześć drużyn. Turniej został zaplanowany na dwa dni.

Najlepszym zespołem została drużyna trenera Jóźwiaka w składzie:
Jóźwiak, Cieślak K. Kaminiarz, Michalski, Lament, Modrzejewska J. Brzostowski D.

Gratulujemy!!!

Relacja wideo z turnieju na klubowym Fanpage