Relacja z meczu Juniora starszego Mks „Tur 1921” Turek - Warta Pyzdry

MKS „Tur1921” Turek – Warta Pyzdry

29-10-2016 Stadion w Turku

3:0

W sobotę 29 października o 11.00 Na stadionie w Turku odbył się mecz ligowy Juniora starszego. Piłkarze po długiej przerwie spowodowanej pauzą w poprzedniej kolejce wrócili na ligowe boisko i zmierzyli się z Wartą Pyzdry.

Mecz od początku był bardzo ciekawy dużo stworzonych okazji bramkowych z jednej i drugiej strony, Na szczęście to nasz zespół był bardziej skuteczny. Pierwszego gola w 20 min zdobył Marcel Gorzkiewicz po dośrodkowaniu Mateusza Paruszewskiego. Kilka minut później w sytuacji 1 na 1 znalazł się Jakub Lempach, który bez problemu pokonał bramkarza gości. W tej akcji asystował Adam Witczak. W 40min spotkania kapitalnym strzałem z 26 metrów popisał się Adam Witczak, nie dał żadnych szans bramkarzowi.

Po przerwie Warta stworzyła sobie kilka okazji bramkowych, ale doskonale spisywała się defensywa Tura Polipowski, Przybylak, Kostrzewa, Jańczak i Witczak. Nie dali rywalowi strzelić gola.

Strzelcy bramek: Marcel Gorzkiewicz, Jakub Lempach, Adam Witczak