Remis Juniorów w Kłodawie

Junior młodszy w sobotę rozegrał swoje pierwsze ligowe spotkanie w Kłodawie, mecz zakończył się wynikiem 0-0 mimo że nie wpadła żadna bramka mecz obfitował w wiele ciekawych akcji z jednej i z drugiej strony. Najlepszą sytuacje do zdobycia gola mieli gospodarze w 75 min ale doskonała interwęcją popisał się obrońca Michał Banasiak który wybił piłkę z lini bramkowej.

Mecz był bardzo dynamiczny w pierwszej częsci spotkania Kłodawa zepchnęła nas do defensywy, ale dobrze radziliśmy sobie z atakami gospodarzy, w drugiej polowie przejęliśmy incjatywę, ale nie potrafiliśmy zdobyć bramki, a mieliśmy dwie fajne okazje, bramkarz doskonale wyłapał nasze strzały. Patrząc na przebieg całego meczu to remis jest sprawiedliwym wynikem.

D.Brzostowski