Trampkarz młodszy MKS "Tur1921" Turek - GÓRNIK Wierzbinek 2-0

Trampkarz młodszy MKS "Tur1921" Turek - GÓRNIK Wierzbinek   2-0

Piłkarze trampkarza młodszego w sobotę 10.09.2016 rozegrali pierwszy ligowy mecz na własnym boisku z rówieśnikami z Wierzbinka. Tur przystępował do tego meczu z dużymi osłabieniami w składzie, ponieważ trzech podstawowych zawodników nabawiło się urazów tuż przed meczem. Lecz w drużynie jest sporo doskonałych piłkarzy, którzy mogą zastąpić kontuzjowanych piłkarzy.
Zawodnicy Tura od samego początku przeprowadzali groźne ataki, ale nie potrafiliumieścić piłki w siatce.
Dopiero po zmianie stron dwie doskonałe akcję przeprowadził nasz zespół i dwa razy na listę strzelców wpisał się Bartosz Biliński. Mimo ciągłych ataków nie udało się podwyższyć wyniku. Pierwszy mecz trampkarzy zakończył się wynikiem 2-0.
bramki:
2 x Biliński