Trampkarze Młodsi pokonują Górnik Konin 4:0

MKS Tur 1921 Turek – Górnik Konin 4:0

09-04-2016 Stadion w Turku

4:0

Bramki: Jakub Kurzawa (Adam Kąciak), Adam Kąciak x2 (Szymon Walczak x2), Patryk Jaśkiewicz (Miłosz Łukasik),

Skład:

Jakub Skoczylas, Gabriel Bazner , Adam Kąciak, Kacper Bednarek, Mikołaj Modrzejewski, Szymon Mielczarek, Bartosz Frątczak, Szymon Walczak, Michał Dybus, Patryk Jaśkiewicz, Jakub Kurzawa, Kamil Pawlak, Kacper Krzyżostaniak, Paweł Rybak, Patryk Chojnacki, Bartosz Łożyński, Miłosz Łukasik, Bartosz Stasiak

Nasz zespół przejął inicjatywę od samego początku spotkania, spychając zespół z Konina do głębokiej defensywy nie pozwalając Górnikowi na wyjście z własnej połowy. Na gola czekaliśmy do 10 minuty wtedy kapitalną akcją popisał się Walczak przeprowadził piłkę prze połowę boiska zagrał do Kąciaka jego strzał obronił bramkarz lecz dobitka Kurzawy znalazła drogę do bramki. Po kilku minutach Kąciak strzelił gola na 2:0 po asyście Walczaka. Nie minęło zbyt dużo czasu a zobaczyliśmy kolejnego gola tym razem Dybus przejął piłkę ominął dwóch zawodników zagrał do Łukasika który świetnie wypatrzył wbiegającego Jaśkiewicza nasz zawodnik uderzył w samo okienko nie do obrony z 20 metrów. Nasi bramkarze nie mieli zbyt dużo pracy dzięki świetnej pracy w defensywie Łożyńskiego, Stasiaka, Mielczarka. W drugiej połowie znów uaktywnił się Walczak obsłużył świetnym podaniem Kąciaka ustalając wynik spotkania na 4:0. W samej końcówce swoje szanse mieli jeszcze Frątczak, Bednarek, Modrzejewski lecz bramkarz gości świetnie bronił lub byliśmy na pozycji spalonej.

Zawodnicy świetnie wywiązali się z zadań na ten mecz, byli bardzo zdyscyplinowani i agresywni po stracie, zespół z Konina nawet przez chwilę nie mógł być spokojny w rozegraniu piłki, dzięki temu mieliśmy bardzo dużo odbiorów i mogliśmy budować nasze ataki w taki sposób jak ćwiczymy na treningach.