Trampkarze starsi meczem z rodzicami i sponsorami zakończyli przygotowania do nowego sezonu

MKS Tur 1921 Turek - Rodzice i sponsorzy 6:3

W dniu 30-08-2016r. na zakończenie wakacji, na stadionie w Turku, grupa Trampkarza Starszego rozegrała mecz, w którym zmierzyła się z rodzicami i sponsorami naszego klubu.

To już drugi mecz zorganizowany przez rodziców grupy trampkarza starszego, a po spotkaniu zorganizowany został grill dla wszystkich uczestników meczu. Rodzice (zwłaszcza mamy zawodników) poza grillowanymi kiełbaskami i kaszanką przygotowali także sałatki, napoje, przekąski. Należy pochwalić tę grupę rodziców, która przez cały czas aktywnie uczestniczy w działalności Klubu, czynnie uczestnicząc w meczach, także tych wyjazdowych, wspierając trenera w organizacji wyjazdów, czy też pomagając przy remoncie. Wierzymy, że taka postawa rodziców zostanie zauważona i ich działania będą powielane. Podziękowania należą się także trenerowi Dawidowi Jóźwiakowi, który poprzez swoją pracę przekonał do siebie zawodników oraz rodziców.

Gole: 2 x Adam Kąciak, Gabriel Bazner, Michał Dybus, Adrian Ostrzeszewski, Paweł Rybak

Skład Trampkarzy:

Jakub Skoczylas, Patryk Chojnacki, Patryk Jaśkiewicz, Bartosz Łożyński, Miłosz Łukasik, Bartosz Stasiak, Adam Kąciak, Gabriel Bazner, Szymon Mielczarek, Bartosz Frątczak, Kacper Bednarek, Mikołaj Modrzejewski, Szymon Walczak, Paweł Rybak, Jakub Kurzawa, Adrian Ostrzeszewski, Michał Dybus, Kacper Krzyżostaniak

Skład Rodziców i sponsorów:

Jacek Skoczylas, Waldemar Łukasik, Jarosław Stasiak, Michał Kąciak, Krzysztof Bazner, Mariusz Mielczarek, Mariusz Bednarek, Andrzej Modrzejewski, Jacek Rybak, Grzegorz Dybus, Łukasz Zych, Paweł Młynarski, Jacek Wzorek, Andrzej Izydorczyk, Jarosław Bukowski

Dla rodziców gole strzelili Mariusz Bednarek i 2x Jarek Bukowski.

Mecz, mimo ogromnemu zaangażowaniu rodziców, zakończył się wynikiem 6:3 dla Trampkarzy. Przede wszystkim mecz i wspólne grillowanie było świetną zabawą dla wszystkich i umożliwiło jeszcze większą integracje zawodników i rodziców.

Podziękowania dla wszystkich rodziców, za pomoc w przygotowaniach i organizacji grilla.