Gole:

3 x Adam Kąciak (asy. Bartosz Stasiak), 2 x Gabriel Bazner (asy. Adam Kąciak), 2 x Bartosz Frątczak (asy. Adam Kąciak, Patryk Mądrachowski)

Skład:

Jakub Skoczylas, Patryk Jaśkiewicz, Bartosz Łożyński, Miłosz Łukasik, Bartosz Stasiak, Adam Kąciak, Gabriel Bazner, Szymon Mielczarek, Bartosz Frątczak, Kacper Bednarek, Mikołaj Modrzejewski, Patryk Mądrachowski, Szymon Walczak

Podopieczni Dawida Jóźwiaka wygrali 7:2 z drużyną Grom Malanów rocznik 2001/2002

Od początku nasz zespół atakował i próbował strzelić gola, lecz pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze wyprowadzając skuteczną kontrę. Po kilku minutach do wyrównania doprowadził Bazner, w pierwszej połowie jeszcze raz Gabriel pokonał bramkarza i dwa razy Kąciak. Na początku drugiej połowy po nie udanym zagraniu Łożyńskiego strzelamy gola samobójczego, co dodało wiary zespołowi z Malanowa który stworzył sobie kilka okazji lecz pewnym punktem w bramce był Skoczylas. W samej końcówce Kąciak strzelił swojego trzeciego gola i dwa razy Frątczak pokonał bramkarza ustalając wynik spotkania.

Nie pozwoliliśmy przeciwnikowi na zbyt wiele w tym meczu, ciągle mieliśmy przewagę w defensywie bardzo dobrze się organizowaliśmy, przeciwnik nie miał miejsca aby dochodzić do czystych sytuacji strzeleckich. W ofensywie dobrze rozszerzaliśmy pole i stwarzaliśmy sytuacje dla napastników i skrzydłowych.

Podsumował Dawid Jóźwiak

Podziękowania dla rodziców za dowóz dzieci na mecz do Malanowa dla państwa Łukasik, Modrzejewski, Jaśkiewicz, Skoczylas.