Trampkarze Starsi wygrali z Ostrovią

Gole:

1 x Adam Kąciak

Skład:

Jakub Skoczylas, Mikołaj Modrzejewski, Patryk Jaśkiewicz, Kacper Krzyżostaniak, Bartosz Łożyński, Miłosz Łukasik, Kacper Bednarek, Bartosz Stasiak, Adam Kąciak, Paweł Rybak, Gabriel Bazner, Jakub Dłoniak

Mecz od samego początku był bardzo wyrównany, akcję toczyły się pod jedną jak i pod drugą bramką. W pierwszej połowie Adam Kąciak wykorzystał błąd bramkarza strzelając jedynego gola w tym meczu. Przez cały mecz świetnie w bramce spisywał się Skoczylas który pewnie bronił strzały przeciwników i dokładnie wyprowadzał piłkę z pola karnego. W obronie nie do przejścia był Stasiak, który zawsze znajdował się w odpowiednim miejscu na boisku radząc sobie z kilkoma zawodnikami gości. W pomocy Łukasik świetnie otwierał grę dla Kąciaka, dzięki czemu nasz zespół ciągle miał okazję, żeby strzelić gola. W samej końcówce Adam wyszedł sam na sam i mógł podwyższyć wynik meczu lecz bramkarz obronił.

To był najlepszy przeciwnik z jakim przyszło nam się mierzyć w ostatnim czasie, tym bardziej jestem zadowolony z gry i postawy zawodników, wszyscy byli bardzo zdyscyplinowani i zorganizowani. Ten mecz dał wiele korzyści wszystkim zawodnikom, od Kuby w bramce poprzez obrońców i pomocników do napastnika. Zawodnicy musieli się bardzo mocno starać aby odzyskać piłkę, nie tylko obrońcy ale także Paweł, Mikołaj w środku czy Kacper Bednarek i Gabryś na skrzydłach. W ataku tworzyliśmy swoje sytuację dzięki, bardzo dobremu wychodzeniu na pozycję i szukaniu miejsca między strefami.

Składam podziękowania dla pana Andrzeja Wojtkowiaka za posędziowanie meczu.

Podsumował Dawid Jóźwiak