Trampkarze Starsi wygrali z Wartą Sieradz

Gole:

2 x Adam Kąciak (asy. 2x Gabriel Bazner), 2 x Gabriel Bazner (asy. 2x Adam Kąciak), 2 x Patryk Mądrachowski (asy. Michał Dybus, Bartosz Frątczak), Jakub Kurzawa (asy. Adam Kąciak)

Skład:

Jakub Skoczylas, Patryk Jaśkiewicz, Kacper Krzyżostaniak, Bartosz Łożyński, Miłosz Łukasik, Kacper Bednarek, Bartosz Stasiak, Adam Kąciak, Jakub Kurzawa, Gabriel Bazner, Patryk Mądrachowski, Michał Dybus, Kamil Pawlak, Szymon Mielczarek

Po świetnym meczu Kąciaka, który strzelił 2 gole i zaliczył 3 asysty nasz zespół pewnie pokonał zespół z Sieradza 7:1

Pierwsza do ataków ruszyła nasza drużyna, lecz goście dobrze się bronili. W pierwszym swoim ataku goście wywalczyli rzut rożny, który zamienili na gola. Strata gola podziałała na nasz zespół bardzo mobilizująco i po chwili świetną akcję przeprowadził Kąciak, który ograł kilku rywali i wypatrzył w polu karnym Kurzawę, który mocnym strzałem pod poprzeczkę doprowadził do wyrównania. Goście wyprowadzali groźne kontry, lecz nasza obrona i bramkarz byli nie do przejścia, Krzyżostaniak, Łożyński, Stasiak, Jaśkiewicz. W pomocy znów brylował Łukasik, miał mnóstwo odbiorów i dokładnie dogrywał do partnerów. Kolejny mecz świetnie zagrał Bednarek i wracający po chorobie Bazner, którzy raz po raz stwarzali sytuację bramkowe dla Kurzawy i Kąciaka i dwoili się i troili w odbiorze piłki. W pierwszej połowie nasz zespół zdobył jeszcze dwa gole za sprawą Kąciaka i Baznera, Ci sami zawodnicy strzelili jeszcze po jednej bramce w drugiej połowie i dwa gole strzelił Mądrachowski z grupy trampkarza Młodszego, który za swoją postawę na treningach dostał szansę gry ze starszą grupą i z przeciwnikiem występującym na co dzień w lidze wojewódzkiej.

Dobrze współpracowaliśmy jako zespół, boczny obrońca dawał wsparcie skrzydłowemu w ataku, a skrzydłowy obrońcy w obronie. Było dużo rotacji, przeciwnicy mieli duże problemy, z upilnowaniem nas przy rozgrywaniu ataku, widać było dużą chęć gry u moich zawodników.