TUR 1921 Turek – RKS Radliczyce 1:1

TUR 1921 Turek – RKS Radliczyce   1:1

W sobotni wieczór seniorzy Tura na sztucznym boisku w Uniejowie rozegrali swój trzeci mecz kontrolny. Przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna RKS Radliczyce. Nasz zespół dominował w tym spotkaniu, stwarzając sobie mnóstwo sytuacji strzeleckich, jednak zawiodło wykończenie akcji.

Jedyną bramkę dla Tura zdobył Beniamin Trzepacz po podaniu Konrada Kubiaka. Przeciwnicy natomiast zdobyli bramkę po strzale z rzutu karnego.

TUR: Kacper Majcherek, zawodnik testowany 1, Przemek Kaczmarek, Mateusz Morusiński, Bartosz Stasiak, Mateusz Paruszewski, Zbigniew Kowalski, Adam Kąciak, zawodnik testowany 2, Krystian Przybylak, Beniamin Trzepacz.

W drugiej połowie grali również: Szymon Szymański, Mateusz Urbański, Konrad Kubiak.