Tur 1921 Turek- Stal Pleszew 4:2- relacja

Tur 1921 Turek- Stal Pleszew 4:2 (2:1) - relacja

Od początku meczu zarysowała się duża przewaga naszego zespołu. Goście wyraźnie nastawili się na grę z kontry. Prowadzenie dla Tura padło po pięknej zespołowej akcji. Miłosz Łukasik zagrał prostopadłą piłkę do Gabriela Baznera, który dośrodkował po ziemi w pole karne. Tam na piłkę czekał już Bartosz Serafiński, który jednak nieczysto trafił w piłkę . Na szczęście całą akcję z lewej strony zamknął Kacper Koszela. Goście wyrównali po dośrodkowaniu z prawej strony i efektownym strzale z półwoleja z kilku metrów. Debiutujący w bramce Szymon Klecha w tej sytuacji był bez szans. Nasz zespół szybko odzyskał prowadzenie za sprawą Bartosza Serafińskiego. Błąd popełnił bramkarz Stali, który zagrał piłkę wprost pod nogi Bartosza. Nasz napastnik w sytuacji sam na sam celnie uderzył tuż przy prawym słupku.

Od początku drugiej połowy bliżej zdobycia kolejnej bramki był nasz zespół. Jednak nieoczekiwanie goście po godzinie gry doprowadzili do wyrównania. Indywidualną akcje przeprowadził zdobywca pierwszej bramki i w sytuacji sam na sam Kamil Ślusarek nie zdołał sięgnąć piłki. Wynik remisował utrzymywał się do ostatnich minut meczu. Dopiero cudowny strzał z rzutu wolnego Bartosza Stasiaka wyprowadza nas zespół na prowadzenie. Wynik meczu w doliczonym czasie gry zamknął Bartosz Witkowski ,który wbiegł z piłką w pole karne i z kilkunastu metrów pokonał bramkarza gości. Po chwili idealną sytuacje miał Paweł Rybak , jednak jego strzał głową z kilku metrów instynktownie wybronił bramkarz.

Szymon Klecha(60 Kamil Ślusarek), Michał Dybus, Jakub Kubiak, Bartosz Stasiak, Patryk Jaśkiewicz (80 Filip Budka), Szymon Walczak, Miłosz Łukasik (70 Paweł Rybak), Gabriel Bazner (75 Jakub Matusiak), Bartosz Frątczak (50 Bartosz Witkowski),Kacper Koszela, Bartosz Serafiński (60 Marcel Kostrzewski).