Tur nadal Liderem

W meczu 7 kolejki Kl- Okręgowej nasza drużyna podejmowała u siebie Spartę Sklejkę Orzechowo. Od samego początku nasz Tur przeważał na boisku, goście się tylko bronili.

W 12 minucie sędzia podyktował 11 dla Tura po faulu na Bartoszu Grabowskim który pewnie pokonał bramkarza Sparty, Tur miał wiele okazji do podwyższenia prowadzenia jednak bramkarz gości skutecznie bronił strzały naszych zawodników. W 40 minucie Bartosz Grabowski ponownie pokonał bramkarza Sparty po świetnej akcji która zapoczątkował Zbigniew Kowalski. W 79 minucie sędzia podyktował 11 dla drużyny gości za faul w polu karnym jednak nasz bramkarz Dariusz Brzostowski w fenomenalnym stylu obronił strzał. Mecz mimo wielu okazji do strzelenia goli zakończył się wynikiem 2:0.

Bramki dla Tura:

12’ Bartosz Grabowski (karny)

40’ Bartosz Grabowski