Turniej w Czachulcu

W dniu 27 lipca 2013 roku zespoły Trampkarza Starszego oraz Trampkarza Młodszego uczestniczyły w VI Obchodach Dni Czachulca – Dniu Sportowym i wzięły udział w turnieju piłki nożnej do lat 16. Poniżej przedstawiamy wyniki meczów

1. Grom II Malanów Juniorzy Młodsi – Olimpik Czachulec 2:0

2. Grom I Malanów Juniorzy Młodsi – Tur Trampkarz Starszy 5:1 (bramka: Kuba Młynarski)

3. Grom II Malanów Juniorzy Młodsi – Zawodnicy z ulicy 2:1

4. Grom I Malanów Juniorzy Młodsi – Tur Trampkarz Młodszy 8:0

5. Zawodnicy z ulicy - Olimpik Czachulec 8:0

6. Tur Trampkarz Starszy - Tur Trampkarz Młodszy 9:0 (bramki: Kacper Przybylak x2, Błażej Borkowski, Kuba Młynarski, Eryk Adamek, Cezary Nizołęcki, Patryk Zioła, Dawid Gryska, Patryk Gruca)

W półfinałach zmierzyły się drużyny:

Grom II Malanów Juniorzy Młodsi – Grom I Malanów Juniorzy Młodsi 4:2

Zawodnicy z ulicy - Tur Trampkarz Starszy 9:0

Mecz o trzecie miejsce:

Grom I Malanów Juniorzy Młodsi - Tur Trampkarz Starszy 4:1 (bramka: Kuba Młynarski

Finał:

Zawodnicy z ulicy – Grom II Malanów Juniorzy Młodsi 2:1

Skład drużyny Tur Trampkarz Starszy:

Hubert Darul, Kuba Młynarski, Dawid Gryska, Patryk Zioła, Błażej Borkowski, Cezary Nizołęcki, Eryk Adamek, Michał Banasiak, Patryk Lebiedziński, Michał Banasiak, Jakub Kowalski, Kacper Przybylak, Patryk Gruca.

Skład drużyny Tur Trampkarz Młodszy:

Miłosz Świderski, Mateusz Matusiak, Igor Powązka, Tobiasz Majcherek, Radosław Łuczak, Jakub Lamach, Kacper Bonczak, Jakub Kot, Adam Witczak, Filip Nowicki, Szymon Majewski, Patryk Pawlak, Bogumił Lewandowski, Dawid Kasprzak.

Trener: Dawid Jóźwiak