Udana inauguracja Trampkarzy Starszych

MKS Tur 1921 Turek - Osiek wielki

04-09-2016 Stadion w Turku

Gole:

1 x Jakub Kurzawa (asy. Paweł Rybak), Bartosz Stasiak, Michał Dybus (asy. Miłosz Łukasik), Patryk Jaśkiewicz (asy. Adam Kąciak)

Skład:

Patryk Chojnacki, Gabriel Bazner , Mikołaj Modrzejewski, Bartosz Frątczak, Szymon Walczak, Patryk Jaśkiewicz, Kacper Krzyżostaniak, Bartosz Łożyński, Miłosz Łukasik, Kacper Bednarek, Bartosz Stasiak, Szymon Mielczarek, Adam Kąciak, Michał Dybus, Jakub Kurzawa, Paweł Rybak, Adrian Ostrzeszewski

Trampkarze Starsi udanie debiutują w nowym sezonie, pewnie pokonując u siebie Osiek wielki 4:0. Mecz był jednostronnym widowiskiem zespół gości bronił się całym zespołem i próbował gry z kontry grając dłuższym podaniem do napastnika. Nasz zespół grając pewnie w defensywie nie dopuścił zespołu z Osieka do sytuacji bramkowych. W ataku ciągle stwarzali sytuację podbramkowe dzięki czemu strzelili 4 gole.

Mecz toczył się pod nasze dyktando mieliśmy cały czas przeciwnika pod kontrolą, opcji w ataku było dużo, dzięki czemu strzeliliśmy 4 gole mimo, że przeciwnik bronił się całym zespołem.

Podsumował Dawid Jóźwiak