Wygrana Seniorów na koniec przygotowań

W ostatnim meczu kontrolnym, przygotowującym naszą drużynę seniorów do wiosennych rozgrywek A-Klasy Mks „Tur1921” Turek na Stadionie 1000-lecia w Turku podejmował lidera 1 grupy A-Klasy Zjednoczonych Rychwał. Mecz mógł się podobać było dużo sytuacji podbramkowych i co najważniejsze gole. Nasz zespół wyszedł na prowadzenie po golu zawodnika który dołączył do Tura w zimowym oknie transferowym Szymona Izydorczyka świetną asystą przy tej bramce popisał się Błażej Mierzwa. W 30 minucie po bardzo dobrym podaniu od Jakuba Dudka piłkę w bramce Zjednoczonych umieścił także nowy zawodnik Damian Bąkowski, po tej bramce goście obudzili się i mocno zaatakowali co w 40 minucie dało im bramkę kontaktową do przerwy wynik 2:1. W drugiej połowie w 55 minucie po fenomenalnym podaniu w pole karne przez nowego zawodnika Roberta Bąkowskiego piłkę w bramce gości umieścił ponownie Szymon Izydorczyk, Tur prowadził już 3:1. Zjednoczeni Rychwał zdołali jeszcze w 78 minucie strzelić bramkę na 3:2.

Skład Tura:

Brzostowski Dariusz (75’ Igor Szczepaniak)

Kostrzewa Adam (46’ Robert Bąkowski)

Płoszka Tomasz (82’ Adrian Banaszak)

Młynarski Kuba (83’ Mateusz Gościniak)

Mierzwa Błażej (65’ Krystian Przybylak)

Muszyński Patryk (70’ Patryk Poszwa)

Tomczyk Hubert (65’ Kaczmarek Przemysław)

Dudek Jakub (75’ Patryk Gruca)

Grabowski Bartosz (80’ Rażniewski Kamil)

Izydorczyk Szymon (82’ Konrad Kubiak)

Bąkowski Damian (70’ Damian Wodziński)

Podsumowując przygotowania, nasz zespół wygrał 6 spotkań i doznał 2 porażki.

Zapraszamy serdecznie na INAUGURACJĘ RUNDY WIOSENNEJ A-KLASY

02,04,2016 na Stadion 1000-lecia w Turku przy ul.Sportowej 3