Wygrana Tura!!!!

W pierwszym meczu ligowym nasza drużyna debiutująca w Konińskiej Klasie Okręgowej podejmowała na swoim terenie drużynę Wilków Wilczyn.

Od pierwszego gwizdka Tur ruszył zaciekle do ataku co w 4 minucie przyniosło efekty,po podaniu Zbigniewa Kowalskiego piłkę w bramce gości umieścił Beniamin Trzepocz. W 39 minucie Zbigniew Kowalski perfekcyjnie podaje do Bartosza Grabowskiego a ten bez problemów umieszcza piłkę w bramce gości. Wynik do przerwy 2:0

Druga połowa zapowiadała się spokojnie ponieważ Tur już prowadził 2:0,jednak jak nas nauczyli nasi zawodnicy nie marnują 100% okazji, i tak już na samym początku drugiej połowy w 46 minucie po świetnym podaniu Krystiana Przybylaka bramkarza gości pokonał Zbigniew Kowalski,a w 86 minucie na listę strzelców wpisał się Krystian Przybylak, który świetnym dryblingiem oraz opanowaniem piłki pokonał obrońców a następnie bramkarza gości.

Bramki dla Tura:

4’ Beniamin Trzepacz (asys – Zbigniew Kowalski)

39’ Bartosz Grabowski (asys – Zbigniew Kowalski)

46’ Zbigniew Kowalski (asys – Krystian Przybylak)

86’ Krystian Przybylak