WYGRANA TURA!!!

W meczu 3 kolejki Konińskiej Okręgówki nasza drużyna podejmowała na swoim terenie drużynę Gks Polonus Kazimierz Biskupi.

Nasza drużyna pokazała klasę od początku mocno przyciskając przeciwnika, w 9 minucie po bardzo dobrym podaniu Beniamina Trzepacza piłkę w bramce Polonusa umieścił Damian Bąkowski. Po tym golu Polonus jakby przebudził się z uśpienia i zaczął skuteczniej bronić swojej bramki, Tur miał jeszcze kilka okazji jednak obrońcy gości skutecznie uniemożliwili nam dostęp do bramki.

Druga połowa rozpoczęła się potężnym atakiem drużyny gości jednak bardzo nie skutecznym, nasza drużyna uspokoiła trochę grę, usypiając ponownie czujność obrońców gości. W 63 minucie po świetnym podaniu Bartosza Grabowskiego bramkę zdobywa ponownie Damian Bąkowski, trzy minuty póżniej po podaniu Patryka Kaczmarka do bramki trafia Beniamin Trzepacz. Wydawało się że taki wynik zadowoli drużynę Tura i uspokoją grę, jednak naszym było mało i w 75 minucie po podaniu Patryka Kaczmarka na listę strzelców wpisuje się Patryk Poszwa a w 78 ponownie Beniamin Trzepacz.

Wynik końcowy 5:0

Bramki dla Tura:

9’ Damian Bąkowski (asys – Beniamin Trzepacz)

63’ Damian Bąkowski (asys – Bartosz Grabowski)

66’ Beniamin Trzepacz (asys – Patryk Kaczmarek)

75’ Patryk Poszwa (asys – Patryk Kaczmarek)

78’ Beniamin Trzepacz (asys – Bartosz Grabowski)

Żółte kartki dla Tura:

42’ Błażej Mierzwa

Skład Tura

Wyjściowa 11

21 Dariusz Brzostowski

9 Damian Bąkowski (71’ Patryk Poszwa)

7 Adam Kostrzewa

11 Jakub Lament

18 Jakub Dudek (60’ Zbigniew Kowalski)

12 Przemysław Kaczmarek

4 Błażej Mierzwa (79’ Robert Bąkowski)

15 Krystian Przybylak (65’ Patryk Kaczmarek)

10 Beniamin Trzepacz

16 Kuba Młynarski

19 Bartosz Grabowski

Rez:

1 Igor Szczepaniak

6 Patryk Kaczmarek

5 Zbigniew Kowalski

17 Robert Bąkowski

13 Patryk Poszwa

23 Tomasz Kasierski

20 Rafał Pietraszek

Osoby prowadzące drużynę:

Dawid Jóźwiak – Trener

Łukasz Zych – Kierownik Klubu

Serdecznie dziękujemy licznie przybyłym kibicom za wspaniały doping naszej drużyny.

Zapraszamy sympatyków MKS Tur1921 Turek już w środę 31,08,2016 na boisko w Psarach nasz Tur zmierzy się w ramach Pucharu Polski z drużyną Teleszyny Przykona, początek spotkania o 17:30