Wygrana Tura w meczu sparingowym

W pierwszym meczu kontrolnym naszej drużyny przed zbliżającym się sezonem 2016-2017 Klasy okręgowej nasz zespół pewnie pokonał spadkowicza z 4-ligi Olimpię Koło 4:0. Mecz był bardzo jak na towarzyski zaciętą batalią o zwycięstwo nasz zespół pokazał że jest dobrze przygotowany do nowego sezonu w nowej klasie rozgrywkowej. Choć to dopiero pierwszy mecz kontrolny to już widać że nasze chłopaki wejdą w ligę pewnie i z całym asortymentem nowych zagrań i nowej taktyki jaką trener Dawid Jóźwiak dla nich przygotował. Pierwsza bramka wpadła w 43 minucie kiedy po świetnym zagraniu z rzutu rożnego piłkę do bramki Olimpii głową skierował Hubert Tomczyk wynik do przerwy 1:0.

Druga połowa także nie zawiodła kibiców przybyłych na stadion w Turku od samego początku jedna jak i druga drużyna prezentowały świetną piłkarską grę w 75 minucie Bartosz Grabowski świetnym dryblingiem i opanowaniem piłki oszukał obrońców gości i podwyższył wynik na 2:0.

W 86 minucie fenomenalnym strzałem popisał się Błażej Mierzwa a raptem 4 minuty później tuż przed samym gwizdkiem sędziego do bramki po podaniu Konrada Kondziaka trafił ponownie Bartosz Grabowski. Mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla naszego Tura, kolejny mecz odbędzie się w Sobotę na stadionie 1000-lecia w Turku nasza drużyna będzie podejmować drużynę Juniora Starszego Górnika Konin serdecznie zapraszamy!!!.