Wyjazdowe zwycięstwo Trampkarzy w Kłodawie

Bramki:

Gabriel Bazner x2 (Łukasik Miłosz, Walczak Szymon), Kąciak Adam x4 (Bazner Gabriel, Rybak Paweł, Łukasik Miłosz),

Skład:

Patryk Chojnacki , Gabriel Bazner , Bartosz Stasiak, Miłosz Łukasik, Patryk Jaśkiewicz, Szymon Walczak, Kacper Krzyżostaniak, Szymon Mielczarek, Kacper Bednarek, Jakub Kurzawa, Adam Kąciak, Bartosz Łożyński, Michał Dybus, Molka Damian, Kamil Pawlak, Mikołaj Modrzejewski

Drużyna trampkarzy młodszych wygrywa kolejny mecz ligowy, tym razem pokonując na wyjeździe drużyne z Kłodawy. Początek meczu nie obfitował w dużo sytuacji bramkowych, mecz toczył się głównie w środkowej strefie boiska. Pierwszego gola nasz zespół strzelił w 20 minucie za sprawą Kąciaka. W pierwszej połowie strzeliliśmy jeszcze trzy gole i schodziliśmy na przerwę prowadząc 4:0. Gospodarze ani razu w pierwszej połowie nie zagrozili naszej bramce. Po przerwie strzeliliśmy dwa gole ustalając wynik spotkania. Gospodarze stworzyli jedną sytuację do strzelenia lecz świetnie wybronił Chojnacki.

Początek nie zapowiadał tak wysokiego wyniku, zespół z Kłodawy bardzo dobrze się bronił ciężko było przedostać się pod pole karne przeciwnika. Z minuty na minutę graliśmy coraz szybciej i dokładniej co dało nam dużo sytuacji do strzelenia gola. Znów bardzo dobrze zagraliśmy defensywie, każdy był zmotywowany żeby nie dopuścić do straty gola.