ZAWODNIK MKS „TUR 1921” TUREK W KADRZE WIELKOPOLSKIEGO ZPN ROCZNIK 2003

Zawodnik Miejskiego Klubu Sportowego „Tur 1921” Turek Michał Dybus, został powołany do kadry Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w Poznaniu rocznika 2003. Michał na co dzień trenuje w zespole trampkarza starszego naszego Klubu, na pozycji obrońcy- pomocnika, prowadzonym przez trenera Dawida Jóźwiaka. Jest jednym z wyróżniających się graczy tej drużyny. Nasz zawodnik wielokrotnie był powoływany na konsultacje oraz do kadry Konińskiego OZPN, pomyślnie przeszedł także testy do zespołu Lecha Poznań.

Liczymy, że Michał na stałe zajmie miejsce w tej kadrze i będzie mógł się dalej rozwijać, podnosząc swoje umiejętności, które wykorzysta także w naszym Klubie. Trzymamy kciuki za Michała i życzymy dalszych sukcesów sportowych.