1:0

Gole:

1x Adrian Fret (asy. Krystian Przybylak) 24 minuta

Skład:

Zawodnik Testowany 1, Maciej Rojewski, Kuba Młynarski, Zawodnik testowany 2 , Zawodnik testowany 3, Bartosz Kowalski, Igor Witczak, Adrian Fret, Krystian Przybylak (35 minuta Gabriel Bazner), Jakub Wolski, Michał Ignaczak

W Pierwszym meczu kontrolnym nasza drużyna pokonała zespół ze Skarszewa 1:0 po golu Adrian Freta. Zespół ze Skarszewa bronił dostępu do własnej bramki całym zespołem, próbując wyprowadzać kontrataki, lecz ich próby były powstrzymywane przez nasz zespół już na połowie boiska. Duża przewaga naszej drużyny nie przeniosła się na bramki i mecz zakończył się zwycięstwem 1:0.

Skład:

Zawodnik Testowany 1 (35 minuta Zawodnik Testowany 4), Maciej Rojewski (22 minuta Adam Kąciak), Rafał Pietraszek, Zawodnik testowany 2 , Zawodnik testowany 3,Adrian Fret, Bartosz Kowalski (20 minuta Gabriel Bazner), Jakub Wolski, Michał Ignaczak (20 minuta Konrad Kubiak), Maciej Maliński, Mikołaj Czajka, Jakub Lament

W drugim meczu kontrolnym nasza drużyna zmierzyła się z aspirującą do gry w klasie Okręgowej Prosną Kalisz, mecz miał podobny przebieg jak mecz ze Skarszewem. Drużyna z Prosny broniła się całym zespołem i próbowała wyprowadzać kontry, a także zagrażać naszemu zespołowi ze Stałych Fragmentów Gry. Dużą przewagę nasz zespół osiągnął w środku pola, co potwierdził najpierw uderzeniem z 25 metrów Maliński i bramkarz z trudem obronił przenosząc piłkę nad bramką. Po chwili Czajka wykończył składną akcję całego zespołu dając nam prowadzenie. Na kolejną sytuację czekaliśmy po rzucie rożnym gdzie zakotłowało się pod bramką Prosny , 2 uderzenia wyblokowali obrońcy piłka spadła przed pole karne tam czekał Kubiak po czym bez namysłu uderzył z 20 metrów i bramkarz znów wybił piłkę na rzut rożny. Najwięcej zagrożenia stwarzał Fret na prawej stronie raz za razem mijając obrońców i dogrywając w pole karne, lecz brakowało wykończenia, najlepszą akcję meczu Fret przeprowadził w okolicach środkach pola, przejął piłkę mijając 3 zawodników i przebiegając połowę boiska lecz na samym końcu zabrakło wykończenia. Drużyna z Kalisza doprowadziła do wyrównania za sprawą napastnika który wykorzystał niezrozumienie Pietraszka z bramkarzem. Po chwili nasz zespół wychodzi na prowadzenie za sprawą Kubiaka który świetnym lobem z 20 metrów pokonał bramkarza. Dwie świetne okazję wypracował na prawej stronie aktywny Maliński lecz obrońcy w porę zażegnali niebezpieczeństwu wybijając piłkę na rzut rożny. Na 3:1 mógł podwyższyć Adam Kąciak z grupy juniorów młodszych lecz jego uderzenie wylądowało na słupku. Zespół z Kalisza mógł doprowadzić do wyrównania po rzucie rożnym lecz bramkarz obronił uderzenie napastnika. Wynik w samej końcówce ustalił Adam Kąciak wykorzystując podanie Macieja Malińskiego.

W tym meczu znów okazję zaprezentowania się dostali zawodnicy z grupy juniora młodszego rocznik 2002 Gabriel Bazner i Adam Kąciak ten drugi strzelił gola na 3:1. W porównaniu z pierwszym sparingiem w którym grali widać było już u nich więcej spokoju i pewności siebie.