III Turnieju Oranje Cup Konin – rocznik 2004

W sobotę 22 listopada 2014r. drużyna Orlików prowadzona przez Bartosza Grabowskiego wzięła udział w silnie obsadzonym III Turnieju Oranje Cup Konin – rocznik 2004. Nasza drużyna zajęła dziewiąte miejsce, ale poziom sportowy, a także organizacyjny turnieju stał na bardzo wysokim poziomie.

„Nasze mecze w tym turnieju były bardzo wyrównane, niestety drugi mecz z drużyną Salos Poznań, a także trzeci z Oranje Konin przegraliśmy bardzo pechowo tracąc bramki w ostatnich sekundach, co trochę podłamało chłopaków. Liczyłem na coś więcej w tych zawodach, bo nasz poziom sportowy wcale nie odbiegał od reszty drużyn. Chłopcy zebrali cenne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje” – trener Bartosz Grabowski

Poniżej wyniki drużyny w grupie:

MKS TUR 1921 Turek – KKS Kalisz I 0-1

MKS TUR 1921 Turek – Salos Poznań 2-3 (Br. Piotr Kubka, Alan Bielawski)

MKS TUR 1921 Turek – Oranje Konin 1-2 (Br. Mateusz Romke)

MKS TUR 1921 Turek – Chemik Bydgoszcz 0-3

Mecz o 9 miejsce:

MKS TUR 1921 Turek – KKS Kalisz II 1-0 (Br. Piotr Kubka)

Skład drużyny:

Eryk Pawlak, Miłosz Maciejewski, Patryk Cieślak, Szymon Janicki, Filip Kurek, Tobiasz Adamczyk, Alan Bielawski, Michał Kubacki, Piotr Kubka, Mateusz Romke, Igor Pichłacz.

Końcowa klasyfikacja:
1. Polonia Bydgoszcz