Pierwszy sparing Młodzika starszego

W ostatni poniedziałek swój pierwszy przedsezonowy sparing rozegrała drużyna Młodzika starszego grając we Władysławowie z miejscowym Zniczem (Trampkarz młodszy). Zespół Tura uległ swoim starszym kolegom 3:5 mimo prowadzenia do przerwy 2:1.

Bramki dla Tura strzelali Piotr Kubka po asyście Mateusza Romke oraz Aleksander Robak i Adam Oleksy po świetnym uderzeniu piki w samo okienko bramki.

Skład zespołu: Szymon Klecha, Adam Oleksy, Filip Kurek, Miłosz Maciejewski, Nikodem Marciniak, Franciszek Tomaszak, Igor Pichłacz, Piotr Kubka, Mateusz Romke oraz Kamil Ślusarek, Eryk Pawlak, Łukasz Podwalny, Jakub Kotoński, Adam Kalinowski, Norbert Jacaszek, Aleksander Robak, Dominik Zub.

Już w sobotę o godz. 10:00 na stadionie w Turku drużyna rozegra kolejny mecz sparingowy z Tulisią Tuliszków.