Podsumowanie rundy jesiennej trampkarza młodszego

Zespół trampkarza młodszego, który występuje w grupie mistrzowskiej zakończył rundę jesienną na piątej pozycji. Podopieczni Bartosza Grabowskiego rozegrali dziesięć meczów z czego odnieśli dwa zwycięstwa, cztery remisy oraz doznali czterech porażek.
Tabela po rundzie jesiennej

Kadra zespołu i statystyki

Pomimo tego, że po rundzie jesiennej drużyna zajmuje dopiero piąte miejsce widać że zawodnicy podnoszą swoje umiejętności i z meczu na mecz grają co raz lepiej. Na pewno stać tą drużynę, żeby wygrywać z każdym w tej grupie co pokazały ostatnie mecze. Przede wszystkim musimy poprawić skuteczność i zdobywać więcej bramek.
Na wyróżnienie za tą rundę zasługują: Nikodem Marciniak, Norbert Jacaszek, Kacper Kałużny, Jakub Kotoński, Kamil Ślusarek oraz kapitan Miłosz Maciejewski.
Drużyna po przerwie świątecznej przygotowania do rundy rewanżowej rozpocznie 8 stycznia 2018r.