PODZIĘKOWANIA OD TURA 1921 PO ZINA CUP- PUCHARZE DWÓCH MIAST

Opadł kurz po pięknym turnieju Zina Cup- Puchar Dwóch Miast, więc najwyższa pora na składanie podziękowań. Na początek pragniemy podziękować głównemu organizatorowi turnieju, firmie Mecenas Produktion Macieja Andrzejewskiego, firmie Zina, Panom Jackowi Karpińskiemu i Leszkowi Cieślakowi oraz Jakubowi Karpińskiemu i Pawłowi Apeltowi. Podziękowania należą się Burmistrzowi Miasta Turku Romualdowi Antosikowi za objecie patronatem tej imprezy, Dyrektorowi OSiR w Turku Krzysztofowi Kolendzie. Dziękujemy Reprezentacji Artystów Polskich za udział w meczu pokazowym. Pragniemy podziękować osobom, które poza wsparciem pomagały w technicznej organizacji turnieju- Arturowi Banasiakowi, Mariuszowi Mielczarkowi, Jarosławowi Stasiakowi, Łukaszowi Zychowi, Łukaszowi Kłodawskiemu, Waldemarowi Łukasikowi. Pod względem medycznym wsparli  nas dr Ania Majda, sanitariusze Małgorzata i Karol Cichomscy. Pomagali nam także Kuba Młynarski, Kacper Płoszka, Szymon Izydorczyk, Mateusz i Michał Banasiakowie, Mateusz Polipowski, Konrad Jańczak, Jakub Lempach, Filip Nowicki, Pani Grażyna Banasiak. Dodatkowe specjalne podziękowania chcemy przekazać Markowi Górskiemu oraz Wicherkom z Dobrej, którzy przeprowadzili wspaniały pokaz podczas prezentacji Artystów Polskich, Wichru Dobra i MKS Tura 1921 Turek. Dziękujemy za pomoc Jarkowi Śmieji oraz pracownikom OSiR w Turku.

Osobne podziękowania pragniemy przekazać sponsorom, którzy wsparli te imprezę w Turku, właścicielom zajazdu i hotelu Eden Maryli i Krzysztofowi Adamczewskim, firmie Profim Prezesowi Ryszardowi Rychlikowi, firmie transportowej Transdawidor Państwu Dorocie i Dawidowi Dąbkowskim, firmie Sagma Jackowi Skoczylasowi i Andrzejowi Gnatkowskiemu, firmie Instalacje Hydrauliczne Rafał Grzelak, Panu Janowi Sobczakowi, Zakładowi Murarskiemu Ryszarda Włodarczyka, Ubezpieczenia Ergo Hestia Agnieszki Sikorskiej,  Piekarni Muchlin Beaty Pazderskiej i Marka Kozłowskiego, Bogdanowi Poszwie, Jackowi Wzorkowi, Ubezpieczenia Roman Łaszcz.

Mamy nadzieje, że udało nam się wskazać każdą osobę, która w jakikolwiek sposób pomogła nam przy organizacji tego turnieju. Jeśli kogoś pominęliśmy to bardzo przepraszamy. Uważamy, że turniej Zina Cup  jest okazałym przedsięwzięciem i udało nam się przeprowadzić jego organizacje w jak najlepszy sposób. Zapraszamy na mecze naszych drużyn MKS "Tur 1921" Turek oraz do Dobrej kibicować Wichrowi.