Pogrom Grzegorzewa

W ostatnim meczu rundy jesiennej rozgrywanym na stadionie  w Turku, nasz Tur 1921 podejmował Orła Grzegorzew. Mecz był bez wątpienia jednostronnym widowiskiem, bo gospodarze od samego początku pokazali, że jest drużyną dominującą na boisku. W 6 minucie Krystian Przybylak strzela gola jest 1:0 , w 17 minucie  Bartosz Grabowski fenomenalnie pokonuje obrońców Grzegorzewa i mamy już 2:0. 7 minut później Bartosz Grabowski podaje precyzyjne do Beniamina Trzepacza, który piłkę umieszcza pięknym volejem z 25 metrów w siatce gości. A 3 minuty później Beniamin pięknie asystuje przy bramce Krystiana Przybylaka. Koniec pierwszej połowy i mamy 4:0 dla Tura.

Druga połowa zaczęła się spokojnie, nasz Tur bawił się piłką. W 66 minucie drużyna gości wykorzystała to i stworzyła sytuację, po której padł gol.  To zmobilizowało naszych zawodników i w 74 minucie Bartosz Grabowski podaję piłkę w pole karne a Damian Bąkowski nie lubi marnować takich sytuacji i umieszcza ja w siatce mamy 5:1. W 86 minucie Beniamin Trzepacz podaję piłkę do Damiana Bąkowskiego a ten pewnie piłkę umieszcza w bramce gości. 5 minut później ten sam Beniamin strzela gola na dobicie Grzegorzewa.

Przed meczem zaprezentowaliśmy nasz hymn, którego słowa i muzykę napisał Michał Felczak. Wykonanie także Michał Felczak z zespołem. Dziękujemy Michałowi za poświęcony czas i zaangażowanie w prace nad hymnem.

Bramki dla Tura:

6' Krystian Przybylak

17 Bartosz Grabowski

24 Beniamin Trzepacz (asys-Grabowski Bartosz)

27' Krystian Przybylak (asys-Beniamin Trzepacz)

74' Damian Bąkowski (asys-Bartosz Grabowski)

86' Damian Bąkowski (asys- Beniamin Trzepacz)

90+2' Beniamin Trzepacz (asys- Tomasz Płoszka)