Spektakularna wygrana Tura

We wczorajszym meczu 18 kolejki Konińskie A-Klasy gr 2 Mks „Tur1921” Turek na swoim terenie podejmował Drużyne Sparte Barłogi, Tur pokazał swój potencjał pokonując rywala aż 13:0.

W pierwszej połowie rywal od samego początku przekonał się że Tur potrafi mocno uderzyć, już w 2 minucie meczu Damian Bąkowski pokonał bramkarza Gości, 6 minut później Damian ponownie umieścił piłkę w Bramce Gości. W 14 minucie bramkarza Gości pokonał Szymon Izydorczyk, który w całym meczu zdobył aż 5 bramek, do przerwy Tur prowadził już 7:0. Druga połowa zapowiadała się spokojnie, jednak Tur pokazał,że 7:0 to za mało, w 68 minucie worek z bramkami otworzył Szymon Izydorczyk, w 75 minucie fenomenalnym strzałem z ponad 25 metrów popisał się Patryk Gruca, mecz zakończył się wynikiem 13:0 dla Mks „Tur1921” Turek

Bramki Dla Tura:

2' Damian Bąkowski (asysta Bartosz Grabowski)

7' Damian Bąkowski ( świetne deośrodkowanie z rożnego)

14' Szymon Izydorczyk (asysta Muszyński Patryk)

16' Szymon Izydorczyk (asysta Bartosz Grabowski)

24' Bartosz Grabowaski (asysta Muszyński Patryk)

26' Szymon Izydorczyk (Fenomenalna asysta Kuby Młynarskiego)

27' Damian Bąkowski (asysta Robert Bąkowski)

68' Szymon Izydorczyk (asysta Zbigniew Kowalski)

72' Szymon Izydorczyk (asysta Bartosz Grabwski)

75' Rewelacyjny strzał z ponad 25 metrów Patryk Gruca (asysta Zbigniew Kowalski)

82' Bartosz Grabowski (asysta Zbigniew Kowalski)

84' Błażej Mierzwa (asysta Tomasz Płoszka)

87' Błażej Mierzwa (asysta Szymon Izydorczyk)