WYGRANA W LICHENIU!!!!!

W wyjazdowym meczu 20 kolejki Konińskiej klasy Okręgowej nasz Tur mierzył się z zeszłorocznym mistrzem okręgówki Strażakiem Licheń Stary. Od pierwszego gwizdka nasi zaatakowali gospodarzy w 5 minucie Damian Bąkowski miał okazję do strzelenia bramki jednak bramkarz Strażaka był czujny, w 10 minucie Izydorczyk pięknym podaniem obsłużył Bąkowskiego a ten umieszcza piłkę w bramce 0:1 dla Tura. W 18 minucie Grabowski oddaje strzał jednak piłka przelatuje minimalnie obok słupka, w 28 minucie idealne podanie od Dudka do Grabowskiego i bramkarz Strażaka kapituluje po raz drugi mamy 0:2.

Do przerwy wynik 0:2.

Po przerwie Strażak zaczął agresywniej atakować naszą bramkę w 56 minucie Tur niestety traci bramkę.

Strażak próbował jeszcze odrobić straty ale nasza defensywa skutecznie im to uniemożliwiała.

W 68 min świetną okazję do strzelenia gola miał Jakub Lament jednak piłka odbiła się od słupka.

Wszystko zapowiadało że mecz zakończy się wynikiem 1:2 jednak w 2 minucie doliczonego czasu Izydorczyk zagrywa w pole karne jednak bramkarz gospodarzy próbując chwycić piłkę za wcześnie rzuca się na boisko przez co piłka odbija mu się od nóg i wpada do bramki.

Tur wygrywa 1:3.

Bramki dla Tura:

10’ Bąkowski Damian (asys – Izydorczyk Szymon)

28’ Grabowski Bartosz (asys – Dudek Jakub)

90+2’ Samobójcza (Izydorczyk Szymon)

Skład Tura

Wyjściowa 11:

Brzostowski Dariusz

Pietraszek Rafał

Płoszka Tomasz

Bąkowski Damian

Fret Adrian

Lament Jakub

Izydorczyk Szymon

Poszwa Patryk (78’ Kaczmarek Przemysław)

Grabowski Bartosz (85’ Kubiak Konrad)

Dudek Jakub (67’ Banasiak Michał)

Mierzwa Błażej (71’ Przybylak Krystian)

Rezerwowi:

Winiarski Konrad

Przybylak Krystian

Tomczyk Hubert

Kaczmarek Przemysław

Kubiak Konrad

Banasiak Michał

Kaczmarek Patryk

Osoby Prowadzące Drużynę:

Jóźwiak Dawid – Trener

Zych Łukasz – Kierownik

Już w Sobotę 22.04,2017r zapraszamy serdecznie na stadion 1000-lecia nasz Tur zmierzy się z drużyną Polonia Golina.

Oczywiście tradycyjnie w przerwie meczu odbędzie się konkurs w którym do wygrania będzie VOUCHER na darmową wymianę Opon.

Serdecznie Zapraszamy