WYRÓŻNIENIE JUNIORÓW STARSZYCH I MŁODZIKÓW STARSZYCH MKS „TUR 1921”

Chcąc wyróżnić naszych zawodników, za pracę włożoną na treningach, zaangażowanie i wytrwałość Zarząd MKS „Tur 1921” Turek postanowił wyróżnić drużyny: Juniorów Starszych i Młodzików Starszych oraz trenera Dawida Jóźwiaka organizując wspólny wyjazd do Poznania na mecz T-mobile Ekstraklasy Lech Poznań- Podbeskidzie Bielsko- Biała.

Runda jesienna sezonu 2014/2015 była bardzo udana dla dwóch drużyn MKS „Tur 1921” Turek prowadzonych przez trenera Dawida Jóźwiaka. Juniorzy Starsi z kompletem 9 zwycięstw i bilansem bramek 54 strzelonych, 12 straconych zajmują pierwsze miejsce w tej grupie rozgrywkowej. Także Młodzicy Starsi wygrali wszystkie 6 meczów z bilansem bramek 45-5 zajmując pierwsze miejsce w tabeli.

Wielu zawodników pierwszy raz uczestniczyło w meczu Ekstraklasy i z bliska widziało profesjonalny stadion. Nasi zawodnicy bardzo cieszyli się z możliwości obejrzenia meczu, który niestety zakończył się remisem 1-1. Dzięki wspaniałej atmosferze panującej na stadionie, mimo braku „kotła”, zawodnicy mogli poczuć prawdziwe emocje. Mamy nadzieję, że w przyszłości nasi piłkarze będą także mieli możliwość grania w drużynach Ekstraklasy.

Wyjazd udało się zorganizować dzięki wsparciu osób, chcących pomóc naszemu Stowarzyszeniu. Korzystaliśmy z autokaru dzięki pomocy Wójta Gminy Turek Karola Mikołajczyka, bilety na mecz zakupili wspólnie kandydat na Wójta Gminy Turek Edward Kończak oraz Prezes MKS „Tur 1921” Turek Paweł Młynarski. Sponsorom dziękujemy za pomoc w organizacji wyjazdu.