ZBYNEK CZEKAMY NA CIEBIE

Seniorzy MGKS "Tur 1921" Turek nadal przebywają na obozie sportowym w Uniejowie. Mimo ciężkich treningów i meczów sparingowych nie zapominają o kolegach z boiska. W ostatnich dniach operacje przeszedł nasz zawodnik "Zbynek"  Zbyszek Kowalski,. Zbynek od roku ma problemy z mięśniami brzucha, mimo wielu różnych zabiegów, rehabilitacji itd koniecznym było przeprowadzenie operacji. Wierzymy, że przyniesie ona oczekiwany skutek i już niedługo Zbynek wróci do treningów.

Zbigniew Kowalski do Tura 1921 przeszedł w 2015 roku z Gromu Malanów i od razu stał się podstawowym zawodnikiem naszego zespołu, grając na pozycji defensywnego pomocnika. Zbynek jest bardzo sumiennym, pracowitym zawodnikiem, oddanym zespołowi i Klubowi.

Wczoraj podczas wieczornego relaksu seniorzy pokazali wielką klasę, solidaryzując się ze Zbynkiem i wspierając go w powrocie do zdrowia. Zbynek - Zarząd, zawodnicy i kibice są cały czas z Tobą i trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia. Miejsce w składzie czeka na Ciebie. Trzymaj się!!!!!