GWIAZDKOWY TURNIEJ MŁODZIKÓW

W sobotę 21 grudnia 2013 roku zespół Młodzików Młodszych MKS TUR 1921 Turek uczestniczył w Gwiazdkowym Turnieju Młodzików w Halowej Piłce Nożnej zorganizowany w Ślesinie. Nasz zespół zajął 4 miejsce.

Zapraszamy do zakładki GALERIA!

W sobotę 21 grudnia na hali przy ślesińskim gimnazjum odbył się Gwiazdkowy Turniej Młodzikóww Halowej Piłce Nożnej. Po pełnych emocji spotkaniach nasza drużyna zajęła 4 miejsce ustępując zwycięzcom drużynie Notecianki Pakość, drugie miejsce przypadło gospodarzom - LKS Ślesin, a na najniższym stopniu podium uplasowali się młodzi piłkarze Mieszka Gniezno. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany nasz zawodnik Skoczylas Jakub- gratulujemy. Zawodnicy dostali pamiątkowe medale oraz paczki świąteczne. Chciałem pochwalić za cały turniej Łukasika Miłosza i wspomnianego Jakuba Skoczylasa. Miło było patrzeć jak nasz zespół rozgrywał piłkę i stwarzał sytuacje. Dziękuje rodzicom za pomoc oraz wójtowi Gminy Turek panu Karolowi Mikołajczykowi za udostępnienie autokaru na wyjazd.